Logode Kujundamine

Logode Kujundamine

Lihtne logo tellimine originaalse kujundusega

logodekujundamine Logode Tellimine Logode Valmistamine
logodekujundamine Logode Tellimine Logode Valmistamine

Iga inimene väärtustab kõrgelt midagi, nii oma ettevõtluses, kui tavaelus. Uus logo annab Sinule võimalus välja paista konkurentide seast.

Logo hinnad algavad 150 eurost 2 kavandit. Printimisvalmis Logo PDF. Võimalusel LogoRaamat alates 270 eurot 2 kavandit. Meie visioon on valmistada Sinu Ettevõttele bränding ja firmasümboolika, mis aitavad Sinu Ettevõttel olgu see siis Aktsiaselts või Osaühing eristuda teistest konkurentidest ja saavutada tulemused, mida ei oleks Sa osanud oodata. Meil on väga palju tagasisidet Brändingu osas.

Logo kujundamine on looming, mille tulemusel kujundavad logod või firma kontseptsiooni, visuaalsed vahendid, mis aitavad identifitseerida firmat. Logo kannab firma identiteeti ja hõlmab seda, millega firma tegeleb, seetõttu logo kujundust saab piiramatult parandada ja logo kujundamine toimub seni, kuni te olete sellega täielikult rahul.Kuidas toimub logo kujundamine?Kolme tööpäeva jooksul saadan teile esimesed logo kujundused vastavalt teie soovile.Kui te olete teinud ära oma esimese valiku, jätkan logo kujundamist selle logoga mida te eelistasite.Neid kavandeid saate kasutada oma lõpliku logo väljatöötamiseks. Logol saab muuta värve, kirjastiili, paigutust või pakkuda ideid, mida tuleks teha.Pärast paranduste tegemist saadan logod uuesti ülevaatamiseks, kuni te olete logoga täiesti rahul. Logo kujundamine on aktiivne protsess, mis põhineb avatud suhtlemisel.
Loon soodsalt ka logoraamatuid / stiiliraamatuid.