Kujundamise Hinnakiri

Logode ja visiitkaartide Hinnakiri

Teeme kvaliteetselt ja soodsalt. Tähtis on hinna kvaliteedi suhe.

Sina oled klient! Sinu luksuslik logo, logoraamat või visiitkaart on meile oluline!

Visiitkaardi kujundamise hinnad algavad 45€ eurost. ( kahepoolne )

Logo kujundamise hinnad algavad 150€ eurost. LogoRaamatud algavad 270 eurost.

Soodne investeering oma Brändi väljatoomiseks inimestele, kes Sinu teenuseid valivad ja Sinu ning Sinu Ettevõtte väärtusi hindavad. ( Kujunduse hindadele ei lisandu käibemaksu ).

On võimalik tellida koos visiitkaardiga täies mahus trükk ( Lamineerimine, kahepoolne trükk, nurkade ümardamine ) . Visiitkaartide partiid hakkavad 100tk visiitkaardist. Teeme Teile trükifirma pakkumise sooduskupongi alusel. Trükile lisandub käibemaks. ( meie kujundamise eest käibemaksu ei võta ).

Logode Tegemine. Logode Valmistamine. Logode Loomine. Bränding. Firmasümboolika. Brändingu loomine

LogoRaamatu Loomine. Logode Tegemine. Bränding. Autokleebised Logode Trükk. Firmasümboolika Tegemine

Sinu logo. Meie teostus.

Visioon, Viimistlus, Tulemus

Logo hinnad algavad 150 eurost 2 kavandit. Printimisvalmis Logo PDF. Võimalusel LogoRaamat alates 270 eurot 2 kavandit. Meie visioon on valmistada Sinu Ettevõttele bränding ja firmasümboolika, mis aitavad Sinu Ettevõttel olgu see siis Aktsiaselts või Osaühing eristuda teistest konkurentidest ja saavutada tulemused, mida ei oleks Sa osanud oodata. Meil on väga palju tagasisidet Brändingu osas.

Logo kujundamine on looming, mille tulemusel kujundavad logod või firma kontseptsiooni, visuaalsed vahendid, mis aitavad identifitseerida firmat. Logo kannab firma identiteeti ja hõlmab seda, millega firma tegeleb, seetõttu logo kujundust saab piiramatult parandada ja logo kujundamine toimub seni, kuni te olete sellega täielikult rahul.Kuidas toimub logo kujundamine?Kolme tööpäeva jooksul saadan teile esimesed logo kujundused vastavalt teie soovile.Kui te olete teinud ära oma esimese valiku, jätkan logo kujundamist selle logoga mida te eelistasite.Neid kavandeid saate kasutada oma lõpliku logo väljatöötamiseks. Logol saab muuta värve, kirjastiili, paigutust või pakkuda ideid, mida tuleks teha.Pärast paranduste tegemist saadan logod uuesti ülevaatamiseks, kuni te olete logoga täiesti rahul. Logo kujundamine on aktiivne protsess, mis põhineb avatud suhtlemisel.
Loon soodsalt ka logoraamatuid / stiiliraamatuid.

Logod | Logo kujundamine

Logo kujundamine on looming, mille tulemusel disainerid kujundavad logo või firma kontseptsiooni, visuaalsed vahendid, mis aitavad identifitseerida firmat.
  • Kõik logod on originaalsed ja logo kujundamise juures ei kasutata nn clipart´e.
  • Logod saavad kaasa 100% copyright õigused.